Відбулася нарада з працівниками народних домів району

2 квітня,   в приміщенні Турківської дитячої музичної школи, відбулася нарада з працівниками народних домів району. Нараду проводив начальник відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації Володимир Кузьмин. У  нараді  взяли участь  директор районного народного дому Петро  Косачевич, методисти районного народного дому.

Розпочалася нарада з питання ознайомлення із графіком  роботи працівників народних домів  в літний період, у зв’язку з переведенням годинників на літній час.  Продовжувалась нарада по питаннях  проведення переатестації народних колективів, а також атестація працівників народних домів.

Методист районного народного дому Комарницький Микола Юліанович наголосив працівникам про підготовку до проведення  Великоднього конкурсу- виставки «Великдень для всіх» на який мають представити великодні композиції, вишивки та дитячі малюнки «Великдень очима людей», яка відбудеться 22-23 квітня 2014р.

Надія Йосипівна Ільницька – методист районного народного дому ознайомила працівників народних домів з графіком здачі звітів за І квартал 2014 року.

За підсумками наради  Володимир Кузьмин  наголосив на виконання поставлених перед ними  завдань,  дотримання трудового розпорядку та виконання розпоряджень голови районної державної адміністрації.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*