2156 учасникам бойових дій встановлено щомісячну державну адресну допомогу до пенсії

photo

З 1 травня 2013 року відповідно до постанови Уряду від 13.03.2013р. №151 “Про внесення зміни до пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 28 липня 2010р. №656” 2156 учасникам бойових дій у період Великої Вітчизняної війни 1941-1945 років, інвалідам війни II і III групи з їх числа, та яким виповнилося 85 років і більше, встановлено щомісячну державну адресну допомогу до пенсії, яка виплачується в розмірі, визначеному для інвалідів війни I групи.

Станом на 1 травня 2013 року для цієї категорії громадян пенсія не може бути меншою як 2547,9 грн.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України  проведено з 1 березня 2013 року перерахунки пенсій із застосуванням коефіцієнта збільшення – 1,0298. Підвищенню підлягають пенсії, обчислені згідно із Законом України “Про загальнообов’язкове державне пенсійне страхування” та Законами України “Про наукову і науково-технічну діяльність”, “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи” і “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби, та деяких інших осіб” (для військовослужбовців строкової служби) за зверненнями, які надійшли до 31 грудня року, що передує року, в якому проводиться підвищення пенсії. Пенсії у новому розмірі (з доплатою за березень та квітень) майже 12 тис. пенсіонерів отримають у травні 2013 року.

Як інформує Головне управління ПФУ у Львівській області, у зв’язку із святковими та вихідними днями  для забезпечення  своєчасної виплати пенсій та грошових допомог органами ПФУ у Львівській області розпочато фінансування пенсій за травень 2013року. Профінансовано 100,4 млн.грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*