Засідання Координаційної ради з питань дітей

21 березня  відбулося засідання Координаційної ради з питань дітей Турківської райдержадміністрації. На засіданні було розглянуто питання про стан злочинності та правопорушень серед неповнолітніх в районі за 2012 рік, структуру і динаміку злочинності в порівнянні з минулим роком, про соціальний супровід дітей в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах, про стан травматизму серед дітей в Турківському районі за 2012 рік.

Начальник ВКМСД Турківського МВ УМВСУ у Львівській області  Микола Гацько зазначив, що в Турківському районі в порівняні з 2011 роком  у минулому році зросла злочинність серед неповнолітніх, а тому запропонував продовжити практику проведення спільних нічних рейдів щодо профілактики, виявлення та недопущення протиправних  дій  серед  підлітків.

Не обійшли увагою й питання фахівців соціальної роботи, які минулого року розпочали свою діяльність при Турківському районному центрі соціальних служб сім’ї, дітей та молоді. Зокрема, директор даного центру Ірина Федорко розповіла, що в населених пунктах Турківського району зросла антиреклама соціальної роботи, тому слід звернути увагу на більшій поінформованості населення щодо роботи «соціальних фахівців».

Керівник служби у справах дітей Турківської райдержадміністрації    Ірина Стебівка підсумовуючи роботу засідання наголосила на потребі координації спільної роботи щодо захисту прав дітей в районі, зазначивши: «Діти є основою нашої роботи, і нам слід пам’ятати, що наші послуги покликані допомогти дитині відчути, що наша держава справді захищає права та інтереси дітей.»

За розглядом вищезазначених питань Координаційною радою були прийняті відповідні рішення.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*