2015 рік стане Роком Михайла Вербицького  

На Львівщині планують проголосити 2015 рік – Роком автора державного гімну України отця Михайла Вербицького. Відповідне рішення може бути прийнятим на найближчому засіданні сесії обласної ради.

Про це йшлося під час засідання організаційного комітету з відзначення 200-річчя від дня народження отця Михайла Вербицького та 150-річчя від часу першого виконання гімну України.

До гідного відзначення ювілею видатного українського композитора заплановано провести низку заходів у закладах області: тематичні мистецькі виставки, фотовиставки, конференції, «круглі столи», вечори пам’яті, концерти, лекції у закладах освіти, урочисті літургії у храмах.

На засіданні також обговорювали питання спорудження пам’ятника отцеві Михайлу Вербицькому у Львові восени цього року.

На 4 березня заплановано урочисте вшанування о. Вербицького на його могилі в с. Млини Ярославського повіту та відкриття меморіальної таблиці на дзвіниці храму в с. Явірник Руський (Республіка Польща).

Крім того, учасники засідання підтримали ідею створення музею у с. Завадів Яворівського району, де служив на парафії о. М. Вербицький.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*