200 квартир в області придбано цього року за державною програмою «Доступне житло»

narada_kabinet119 грудня  2013 року в приміщенні обласної державної адміністрації відбулась нарада з питань реалізації програм будівництва доступного житла на території області під керівництвом в.о. заступника голови облдержадміністрації Володимира Губицького.

Під час наради розглянули питання щодо стану реалізації програм доступного житла на території області у 2013 році та перспектив у 2014 році.

«На сьогоднішній день нам потрібно чітко розуміти, які в нас програми працюють і як вони виконуються. Загалом ситуація в області є позитивною, але до кінця року ми повинні вирішити всі питання, які можуть виникнути», – зазначив   в.о. заступника керівника області.

За словами начальника управління архітектури, містобудування та інфраструктурних проектів Володимира Лавріна, в області цього року за державною програмою «Доступне житло» було придбано 200 квартир, що вдвічі більше ніж минулого року.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*