20 військових 80-ї окремої аеромобільної бригади перебувають в полоні

DSC_4164

Проблеми, які стоять сьогодні перед військовослужбовцями  80-ї окремої аеромобільної бригади, обговорили під час зустрічі т.в.о. голови Львівської облдержадміністрації Юрій Турянський з виконувачем обов’язків військового комісара Львівської області Олександром Тищенком, полковником Збройних сил України, начальником штабу 80-ї окремої аеромобільної бригади Андрієм Ковальчуком та командиром 3-го батальйону цієї бригади, майором Валерієм Курком.

Військові поінформували керівника області про те, що на даний час у полоні перебувають 20 військовослужбовців 80-ї аеромобільної бригади, які під час боїв 30-31 серпня потрапили в полон на сході країни. Як відомо, впродовж чотирьох місяців військові захищали аеропорт «Луганськ». На цей час, за словами Андрія Ковальчука, в полоні перебувають у Краснодоні – 9 бійців, Луганську – 8, Перевальську – 3.

За інформацією військових, у даний час практично 500 військовослужбовців 80-ї аеромобільної бригади проходять злагодження дій у Старичеві та готуються до відправки в зону АТО. Станом на кінець вересня, військові забезпечені  теплим одягом та усім необхідним.

Одна з проблем, яку необхідно вирішити – привести у належний стан 150 одиниць техніки, яка необхідна бійцям для несення служби в зоні АТО.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*