20 лютого 2014 року відбулась чергова робоча зустріч консультантів УФСІ з головами АпВ в рамках 0. Проекту «Сприяння розвитку соціальної інфраструктури»

В рамках робочої зустрічі було проведено засідання щодо створення районного об’єднаного тендерного комітету (ОТК) у складі 3-ох осіб та голову районного ОТК, який у подальшому ввійде у склад обласного ОТК з обраним серед них Головою.

До складу районного об’єднаного тендерного комітету ввійшли

  • · Голова АпВ МП 12-46-55-003 Гав’як Микола Ярославович,
  • · Голова АпВ МП 12-46-55-008  Когут Антоніна Іванівна,
  • · Голова АпВ МП 12-46-55-009  Гвоздінський Олександр Ярославович.

Головою районного об’єднаного тендерного комітету обрано Голову АпВ МП 12-46-55-003  Гав’яка Миколу Ярославовича.

Відповідно до умов угод, укладених українською та німецькою сторонами, УФСІ повинен забезпечити за результатами впровадження Проекту економію енергоресурсів від впровадження енергоефективних МП в обсязі не менше 15%.

Енергоаудит мікропроектів УФСІ має включати визначення показників базового рівня енергоспоживання  до впровадження мікропроекту та  визначення показників енергоспоживання  після впровадження мікропроекту.

Методику енергоаудиту об’єктів соціальної сфери, які є предметом впровадження мікропроектів, надасть відібраний Аудитор. Зазначена методика буде враховувати вимоги KFW та УФСІ, які будуть визначені в технічному завданні на проведення енергоаудиту.
Також соціальний консультант УФСІ Костіна Н.Р. провела міні-тренінг для голів Агенцій із впровадження (АпВ) з питань проведення у своїх громадах постійного інформування громад щодо стану впровадження мікропроектів, які  здійснюються за підтримки Уряду Німеччини через Німецький банк розвитку. У малих групах були пропрацьовано і створення інформаційних стендів, обговорювалось їх змістовне наповнення, формат, оформлення, доцільність місця розміщення, враховуючи найбільше скупчення людей. Зазначалось і використання різних культурно-просвітницьких заходів в громаді. Цікавими думками з цього приводу поділились Олександр Гвоздінський, Антоніна Когут, Микола Гав’як.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*