19 вересня відбудеться щорічна міжнародна соціально – екологічна акція з прибирання зелених зон та благоустрою території

Турківська районна державна адміністрація повідомляє, що цього року, 19 вересня, з метою формування національної культури чистоти, благоустрою, правильного поводження з відходами, дбайливого ставлення до довкілля, створення сприятливих умов для розвитку волонтерства і самореалізації української молоді, розвитку місцевих громад, Всеукраїнський молодіжний рух «Let`s doit Ukraine» за підтримки громадських організацій проводить щорічну міжнародну соціально-екологічну акцію з прибирання зелених зон та благоустрою територій.

У 2020 році заплановано акції прибирання по всій території України з дотриманням карантинних норм та обмежень, Україна стане частиною міжнародного руху, акції прибирання відбудуться по всьому світу та об’єднають мільйони учасників. До акції можуть долучатися як комерційні так і некомерційні організації, компанії та державні установи, співробітники яких приєднуються до акції на рівні корпоративної соціальної відповідальності, засоби масової інформації, лідери думок та пересічні громадяни.

Відповідно до зазначеного вище, просимо всіх небайдужих сприяти проведенню акції Всесвітній день прибирання, яка відбудеться 19 вересня 2020 року, поширенню інформації про цей захід у місцевих ЗМІ та безпосередньо взяти участь у прибиранні.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*