19 квітня відбудуться Установчі збори Громадської ради при Львівській облдержадміністрації

Установчі збори Громадської ради при Львівській облдержадміністрації  відбудуться 19 квітня 2017 року о 15:00 год. у Львівському палаці мистецтв (м. Львів, вул. Коперника, 17), це вирішили на засіданні ініціативної групи для підготовки установчих зборів Громадської ради при Львівській ОДА.

Ініціативна група звертається з проханням зголоситися ІГС на участь в Установчих зборах від яких делеговані особи з інвалідністю, у департамент внутрішньої та інформаційної політики облдержадміністрації, за тел. 2 999 555, з метою забезпечення доїзду та пристосування приміщення для їхніх потреб.

Сформовані списки кандидатів до складу громадської ради – це 195 осіб, які братимуть участь в Установчих зборах та списки представників інститутів громадянського суспільства, це 15 ІГС, яким відмовлено в участі в Установчих зборах із зазначеними підстави для відмови. Члени ініціативної групи підготували рекомендований порядок денний проведення Установчих зборів.

Детально з порядком денним Установчих зборів та списками кандидатів можна ознайомитися в рубриці «Громадянське суспільство» за посиланням.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*