18750,00 грн. матеріальної допомоги виплатять громадянам Турківщини, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи

На виконання завдань Президента України 24 квітня голова Турківської районної державної адміністрації Володимир Гребенюк провів нараду з питань соціального захисту кожного постраждалого внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС.

Під час наради заслухано доповідь начальника управління соціального захисту населення Миколи Гута: на обліку в управлінні соціального захисту населення Турківської районної державної адміністрації перебуває 114 осіб, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи, а саме:

10 – осіб I категорії;

22 – особи II категорії;

9 – осіб ліквідаторів III  категорії;

13 – осіб потерпілих III категорії;

4 – особи IV категорії;

3 – дружини померлих громадян, які постраждали від Чорнобильської катастрофи;

53 – дітей, які постраждали від Чорнобильської катастрофи;

 

Згідно Закону України “Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи”, громадянам I та II категорії, постійно надаються пільги на житлово-комунальні послуги, відповідно 100% та 50% в межах норм користування, виплачується компенсація за продукти харчування, на сьогоднішній день виплачено дорослим громадянам на загальну суму 18,5 тис. грн., та на дітей 2,4 тис.грн., виплачується щорічна допомога на оздоровлення, із заявою звернулись 7 громадян.

У 2013 році  укладено угоду з Турківською комунальною центральною районною лікарнею  для безоплатного зубопротезування громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи та з ТзОВ фірма «Гетьман» (місце знаходження  аптеки – старий корпус поліклінічного відділення), де здійснюється безоплатне забезпечення ліками за рецептами лікарів осіб, потерпілих внаслідок Чорнобильської катастрофи   де  на 2013 рік передбачено 18,1 тис. грн., а використано 1,4 тис.грн.

На обліку для одержання санаторно-курортної путівки перебувають 5 дорослих громадян та 4 дітей.

З нагоди відзначення 27 роковин Чорнобильської катастрофи, розпорядженням голови Турківської районної державної адміністрації від        28 березня   2013 року № 108  “ Про надання одноразової допомоги особам, які брали участь у ліквідації та потерпілі внаслідок аварії на Чорнобильській АЕС” з місцевого бюджету було виділено кошти в сумі 18750,00 грн. для надання  одноразової допомоги – 58-ми особам  по 300,00 грн., та  3-ьом дружинам померлих ліквідаторів аварії на ЧАЕС – по 450,00 грн.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*