Податкова інформує

Турківське відділення Самбірської ОДПІ нагадує платникам податків, які перебувають на іншій системі оподаткування і бажають з 1 січня 2014 року перейти на спрощену систему оподаткування, що 16 грудня 2013 року – останній день подання заяви щодо переходу на спрощену систему оподаткування та розрахунку доходу за попередній календарний рік. Такий суб’єкт господарювання може здійснити перехід на спрощену систему оподаткування один раз протягом календарного року (пп.298.1.4 п.298.1 ст.298 ПКУ).

Новозареєстровані в установленому порядку фізичні особи-підприємці, які зареєстровані у грудні 2013 року, і бажають стати платниками єдиного податку 1 і 2 груп, повинні подати заяву щодо переходу на спрощену систему оподаткування до кінця грудня 2013 року (пп.298.1.2 п.298.1 ст.298 ПКУ).

Реєстрація платника єдиного податку є безстроковою.

Тобто, суб’єкти господарювання, які перебувають на спрощеній системі оподаткування і не планують її змінювати, не повинні подавати заяву для продовження дії спрощеної системи оподаткування на 2014 рік.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*