Відбулося засідання комісії з ТЕБ і НС

Сьогодні, 5 грудня,  в приміщенні Турківської райдержадміністрації відбулося  засідання комісії  з ТЕБ і НС під головуванням голови районної державної адміністрації Михайла Коня.

У засіданні комісії взяли участь  начальники  спеціалізованих служб цивільного захисту, заступник голови районної державної адміністрації Оксана Манюх.

На засіданні комісії  головним питанням було обговорення  про  стан протипожежного захисту в районі та посилення протипожежного захисту в осінно-зимовий період 2013/2014 років, розгляд звернень та заяв.

За підсумками засідання  комісія по ТЕБ і НС вирішила:

2.1. Рекомендувати голові райдержадміністрації (М.Коню) виділити з резерву матеріально-технічних ресурсів:

– 75 листів бляхи оцинкованої  жит. с. Зворець  Чернецькому Руслану Богдановичу на ліквідацію наслідків пожежі житлового будинку.

– 75 листів бляхи оцинкованої  жит. с. Н.Яблунька  Кудрич Алі Іванівні на ліквідацію наслідків пожежі житлового будинку.

2.2. Виділити з резервного фонду 5 тис. грн. Турківській КЦРЛ на поповнення резерву медикаментів та перевязувальних засобів.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*