Нарада фахівців із соціальної роботи

27 листопада 2013  року у Турківському районному центрі соціальних служб для сім’ї  дітей та молоді  відбулася нарада фахівців із соціальної роботи за участю Володимира Івановича Сенишака – начальника служби  дільничних інспекторів та   Ірини Степанівни Дорош – заступника начальника служби дільничних інспекторів Турківського РВ ГУМВС України У Львівській області та Віталія Олексійовича Сенюги – начальника відділу управління соціального захисту населення Турківської районної  по роботі з інвалідами.

Розглядалися основні питання, а саме:

1.Спільна робота фахівців із соціальної роботи та дільничних інспекторів з питання запобігання насильства в сім’ях, які опинилися в складних життєвих обставинах.

2. Проведення акцій «16 днів проти насильства щодо жінок»

3. Просвітницько – профілактична робота серед молоді з питань профілактики ВІЛ/СНІД ( До Дня боротьби зі СНІДОМ).

4. Проведення заходів до  відзначення  Міжнародного Дня інваліда.

Крім того  зроблено аналіз роботи фахівців із соціальної роботи щодо

здійснення соціального супроводу сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах,  де є загроза насиллю над жінками та дітьми. Накреслено план спільних дій з дільничними інспекторами    та проведення соціальної роботи в цих сім»ях.

Також надано методичні рекомендації щодо проведення акцій та заходів з питання насилля щодо жінок,  відзначення Дня боротьби зі СНІДОм та Міжнародного Дня інваліда.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*