Дитина приходить у професію з позашкілля – Оксана Манюх

Позашкільна освіта як складова системи освіти України є одним із провідних чинників розвитку особистості та її ефективної інтеграції в соціокультурне середовище. Позашкільні навчальні заклади забезпечують реалізацію потреб, запитів та інтересів вихованців у самореалізації та професійному самовизначенні.

Сфера позашкільної освіти перебуває на важливому етапі свого розвитку. Це підтверджується тим, що за ініціативи Президента України Віктора Януковича 2013 рік проголошено Роком дитячої творчості, який проводиться з метою сприяння забезпеченню освітньо-культурних потреб дітей, створення потреб для їх творчого, інтелектуального, духовного та фізичного розвитку, виявлення і підтримки талановитих та обдарованих дітей, організації змістовного дозвілля, вдосконалення виховної роботи та розбудови системи позашкільної освіти.

20 листопада заступник голови районної державної адміністрації Оксана Манюх спільно із начальником відділу освіти, сім’ї та молоді  Михайлом Кропивницьким взяли участь в культурно-просвітницькому заході з нагоди Всесвітнього дня дитини «Планета дитячих мрій», що відбувся в актовій залі Завадівського НВК.

На початку заходу гості свята мали можливість ознайомитися із виставкою декоративно – прикладного мистецтва, на якій представлені роботи вихованців будинку дитячої юнацької творчості.

Розпочинаючи свято Оксана Манюх наголосила на важливості та актуальності позашкільної освіти.  «Дитина обирає професію, виходячи із свої власних уподобань, так само як і гурток, на який вона ходить і в якому навчається. Іншими словами, дитина робить важливий для свого життя вибір не на основі оцінок, які отримує в школі – дитина приходить у професію з позашкілля».

Районний будинок дитячої юнацької творчості для юних мешканців Турківщини є маленькою планетою з різними контингентами, де мешкають художники та умільці, які виготовляють чудові вироби власними руками, та найбільший континент  – Мистецький, де живуть театрали, хореографи та співаки. На цій планеті завжди панує дитинство.

Присутні із захопленням спостерігали за виступами танцювальних колективів  ансамблю бального танцю, а також насолоджувалися співом юних вокалістів, учнів Завадівського НВК.

По закінченні культурно-просвітницького заходу всі присутні діти взяли участь в ігровій програмі, де за призові місця  у конкурсах отримували солодощі.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*