8 листопада, відповідно до затвердженого графіку проведення семінарів для безробітних, проведено тренінг-семінар на тему: «Виробництво сухофруктів» за участю директора Благодійної організації «Львівська аграрна дорадча служба» Паньківа Івана Ярославовича.

На семінарі були присутні 20 безробітних, які проживають у сільській місцевості та виявили бажання зайнятися власним бізнесом. З цікавістю безробітні слухали лекцію щодо технології зберігання продуктів та консервування їх поживних властивостей, про виробництво сухофруктів з яблук та груш. Безробітні дізналися, що одним із найефективніших способів концентрування і тривалого зберігання усіх поживних та лікувальних властивостей фруктів, ягід, овочів, пряних та лікарських рослин є сушіння. Представники фірми доступно розповіли про підготовку сировини , технологію сушки та її зберігання.

Зайняття таким видом підприємницької діяльності дало б змогу підвищити матеріальний добробут населення, адже майже біля кожного будинку є сад і можна виробляти сушню в домашніх умовах. Продаж надлишків сушні повністю покриває всі витрати. По закінченні семінару представники фірми надали вичерпні відповіді на запитання безробітних.

 

 

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*