17 листопада – Міжнародний день передчасно народженої дитини

Сьогодні, 17 листопада, у світі відзначають Міжнародний день передчасно народженої дитини. Про це повідомила в.о. директора департаменту Львівської ОДА Ірина Микичак.

За її словами, цей День запровадили задля можливості публічно і широко заявити про проблему передчасно народжених дітей у суспільстві та вирішення завдань, з якими стикаються лікарі та сім’ї.

“Щорічно в нашій країні народжується близько 500 тисяч дітей. 24 тисячі з них з’являються на світ раніше визначеного терміну. Зокрема, у Львівській області щорічно народжується понад 1000 таких немовлят”, – розповіла Ірина Микичак.

Зазначимо, вперше святкування Міжнародного дня передчасно народженої дитини відбулося в 2009 році у Відні. Архітектурні споруди всього світу підсвічують фіолетовим кольором. Цього року і Львів знову долучиться до всесвітньої ініціативи: фіолетовим кольором підсвітять фасад Львівського національного академічного театру опери та балету імені Соломії Крушельницької.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>

*