Привітання голови райдержадміністрації з 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників

Дорогі ветерани!

Сердечно вітаємо вас із 69-ю річницею визволення України від фашистських загарбників. У цей славний день ми повертаємося пам’яттю до вистражданої і довгоочікуваної осені 1944 року. Ми знову віддаємо данину синівської поваги і вдячності живим і полеглим у кривавих боях тієї найжорстокішої в історії людства війни ветеранам Великої Вітчизняної за їхній безприкладний героїзм і воїнську доблесть.

Доземний уклін всім, хто пережив роки війни, кував перемогу в жорстоких боях на фронтах, у партизанських загонах та підпіллі, виніс важкі роки окупації та пекло концтаборів, хто піднімав з руїн та відроджував рідний край.

Подвиг ваш — безсмертний, пам’ять про вас, нині живих і полеглих — нетлінна, наша вдячність вам — безмежна.

Низький уклін і сердечна подяка вам — усім, хто захищав рідну землю. Ваші мужність і відвага, героїзм та нескореність духу є зразком для прийдешніх поколінь.

Прийміть щирі вітання зі святом визволення України! Міцного вам здоров’я, щедрого добра і щастя, вічного мирного неба і здійснення усіх добрих надій.

З повагою,

голова райдержадміністрації                                     Михайло Кінь

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*