16 вересня – земельний аукціон з продажу прав оренди на земельні ділянки державної форми власності

У середу, 16 вересня,  відбудеться земельний аукціон з продажу прав оренди земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної форми власності (за межами населеного пункту).

До продажу права оренди на земельних торгах пропонується право оренди земельних ділянок, що розташовані:

– на території Мохнатської сільської ради Турківського район, Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 8.4141 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва. Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 5964.56грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/54044. Львівська область, м. Львів. Місце проведення земельних торгів: м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

– на території Верхньовисоцької сільської ради Турківського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 9.9546 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.  Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 978.55 грн. Детальніше ознайомитися з запропонованим лотом можна за посиланням: http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/54043.  Місце проведення земельних торгів: Львівська область, м. Львів; вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/54045Місце проведення земельних торгів: Львівська область, м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

на території Хідновицької сільської ради Мостиського району Львівської області.Площа ділянки, що пропонується на торгах – 3.6817 га. Цільове призначення: для ведення товарного сільськогосподарського виробництва.Стартовий розмір річної плати за користування земельною ділянкою становить 3699.82 грн. http://torgy.land.gov.ua/auction/lot-card/54042.  Місце проведення земельних торгів: Львівська область, м. Львів, вул. Сахарова,46. Початок торгів о 11.00 год. Реєстрація учасників земельних торгів в день проведення з 08-00 год. до 10-40 год.

«Аграріям ще мають час, аби підготуватись до земельних торгів та подати свою заявку на участь. Адже участь і перемога в торгах – це можливість збільшити свій земельний банк за рахунок земель сільськогосподарського призначення державної форми власності», – зазначила директор департаменту агропромислового розвитку облдержадміністрації Юлія Шопська.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*