16 днів проти насильства

Без названия

6 грудня 2017 року на підтримку Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства», яка в Україні проходить щорічно з 25 листопада по 10 грудня, начальником служби у справах дітей районної державної адміністрації Іриною Стебівкою спільно з інспектором сектору ювенальної превенції Самбірського ВП Турківського ВП ГУНП України у Львівській області та представниками управління соціального захисту населення райдержадміністрації у Турківському НВК  для учнів 9-11 класів прочитано лекцію «Насильство. Види насильства. Як себе захистити», ознайомлено із Законом України «Про попередження насильства в сім’ї», із видами насильства, органами і установами, на яких покладається здійснення заходів з попередження насильства в сім’ї, розповсюджено листівки «Насильство – це…», буклет «Життя без насильства».

Особлива увага приділялася питанню домашнього насильства, тому акція була спрямована проти насилля у сім’ї та формування нетерпимого ставлення до будь-якої форми насильства.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*