1Днями на Львівщині відкрито ще один фельдшерсько-акушерський пункт у с. Пятниця Старосамбірського району.

Як повідомляють в департаменті охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації, відкриття цього ФАПу стало можливим завдяки реалізації проекту Програми розвитку ООН та ЄС «Місцевий розвиток, орієнтований на громаду».

Зазначимо, цей Всеукраїнський проект реалізується на території Старосамбірського району на кошти Європейського Союзу та Програми розвитку ООН, аби створити сприятливе середовище для сталого соціально-економічного розвитку на місцевому рівні.

Загалом на виконання проекту було витрачено 144 378 гривень, з них 82 тис. грн. – вклад районного бюджету, 62 тис грн. – кошти ПРО ООН, решту коштів зібрала громада села. Так,  в приміщенні був зроблений капітальний ремонт, постелено нову підлогу, дах, замінено вікна, двері, проведено опалення, водовідведення, відповідно обладнано робочі місця для медиків.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*