Розвиток альтернативної енергетики на Турківщині

На виконання завдань  та соціальних ініціатив Президента України з питань розвитку альтернативної енергетики в регіонах, як реалізації стратегічних завдань Президента України з розвитку незалежної вітчизняної енергетики в цілому та на виконання Державної Програми активізації розвитку економіки на 2013-2014 роки і Програми «Україна для людей» 10 жовтня, голова Турківської районної державної адміністрації Михайло Кінь, а також керівники відповідних галузевих структур райдержадміністрації, голова Завадівської сільської ради провели робочу зустріч з представниками інвестора – ТзОВ «Карпатська ВЕС» на території Завадівської сільської ради.

В рамках розвитку вітроенергетики ТзОВ «Карпатська ВЕС» передбачено будівництво вітрових електростанцій на територіях Завадівської, Ільницької та Вовченської сільських рад загальною потужністю 100 МВт..

Нагадаємо, що ТзОВ «Карпатська ВЕС» встановлено вітровимірювальну щоглу на території Завадівської сільської ради.

Як наголосив голова райдержадміністрації Михайло Михайлович при будівництві вітрових електростанцій велике значення в Турківському районі надаватиметься заходам спрямованим на збереження навколишнього природного середовища. Та, зокрема, питання «Про виконання Закону України « Про охорону навколишнього природного середовища»

Під час перемовин сторони обговорили питання підписання інвестиційної угоди між Завадівською сільською радою та ТзОВ «Карпатська ВЕС», а також відводу земельних ділянок під будівництво вітрогенераторів та облаштування площадок для їх обслуговування.

Цим самим, як наголошувалося, зроблено черговий крок до того, що Турківщина чи не першою на Львівщині матиме альтернативні джерела електроенергії.

Передбачається, що загальний обсяг інвестицій в проект будівництва в Турківському районі Львівської області вітрової електростанції складе майже 40 млн євро. З них 8-10 відсотків буде вкладено в розвиток інфраструктури тих населених пунктів, на чиїх землях зводитиме об’єкти ТзОВ «Карпатська ВЕС»

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*