150 тисяч гривень отримають 13 громадських організацій на проекти у сфері молодіжної політики

Тринадцять громадських організацій отримають із бюджету управління молоді та спорту Львівської обласної державної адміністрації 150 тисяч гривень для втілення 20-ти проектів і заходів у 2015-му році.

Відповідне рішення ухвалено за підсумками засідання конкурсної комісії з розгляду програм (проектів, заходів), котрі розробили громадські організації Львівщини.

Конкурсна комісія управління молоді та спорту Львівської ОДА визначила проекти, що відповідають вимогам постанови Кабінету міністрів України від 12 жовтня 2011 року за №1049 “Про затвердження Порядку проведення конкурсу з визначення програм (проектів, заходів), розроблених громадськими організаціями та творчими спілками, для виконання (реалізації) яких надається фінансова підтримка” та напрямкам діяльності управління молоді та спорту у сфері молодіжної політики.

Перелік організацій і суми виділених коштів у додатку

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*