15 травня у Турці вшанували День пам’яті жертв політичних репресій

11715 травня у місті Турка поминальною молитвою вшанували пам’ять жертв політичних репресій за участю керівництва району, міста, духовенства, представників усіх релігійних конфесій, громадських організацій, а також постраждалих від політичних репресій. У цей день у Турці приспущено Державного Прапора України на будинках і спорудах органів державної влади, місцевого самоврядування, державних підприємств, установ і організацій, обмежено проведення розважальних заходів.«Шлях нашого народу до волі, до єдності держави, до її незалежності є дуже тернистим, на цьому шляху поклали свої голови кращі сини і дочки України. Здобувши незалежність України, ми добре розуміємо, як треба її цінувати»-зазначив у своєму виступі голова райдержадміністрації Олександр Лабецький.

У цей день згадали про родини та людей, які були вивезені і знищені у сибірських таборах, на спеціальних поселеннях, про репресованих, які повернулись. Важливо, щоб кожен шанував пам’ять про жертви політичних репресій і робив все, аби таке більше в Україні не повторилось.

Учасники заходу також поклали квіти до пам’ятного знаку  жертв політичних репресій.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*