15 травня – День пам’яті жертв політичних репресій  

11715 травня у місті Турка поминальною молитвою вшанують пам’ять жертв політичних репресій. Заходи відбудуться біля пам’ятного знаку жертв політичних репресій за участю керівництва району, міста, духовенства, представників усіх релігійних конфесій, ветеранських та громадських організацій, а також постраждалих від політичних репресій.

Таке рішення прийняли члени організаційного комітету під час наради під головуванням  голови райдержадміністрації Олександра Лабецького.

Шлях нашого народу до волі, до єдності держави, до її незалежності є дуже тернистим, на цьому шляху поклали свої голови кращі сини і дочки України. Здобувши незалежність України, ми добре розуміємо, як треба її цінувати.

У цей день ми нагадаємо про родини та людей, які були вивезені і знищені у сибірських таборах, на спеціальних поселеннях, про репресованих, які повернулись. Важливо, щоб кожен шанував пам’ять про жертви політичних репресій і робив все, аби таке більше в Україні не повторилось.

Нагадаємо, День пам’яті жертв політичних репресій відзначається в Україні щорічно у третю неділю травня згідно з Указу Президента.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*