15 лютого громадськість міста та району вшанувала учасників бойових дій на території інших держав, відзначила 24-річницю виводу радянських військ з Афганістану.

15 лютого  громадськість міста та району вшанувала учасників бойових дій на території інших держав, відзначила 24-річницю виводу радянських військ з Афганістану. Учасники урочистою ходою пройшли до пам’ятника воїнам, полеглим на афганській землі, де о 13.00 год. відбулося  урочисте покладання квітів до підніжжя пам’ятника. Перші особи району, актив спілки ветеранів Афганістану, громадськість міста та району вшанували пам’ять про загиблих воїнів-інтернаціоналістів хвилиною мовчання. В храмах Турківщини  17 лютого  були  відслужені поминальні панахиди за полеглими. Також були покладені квіти на могили побратимів.

У сесійній залі Турківської районної ради відбувся вечір-реквієм «Земля, скроплена кров’ю українців» за участі учнівської молоді. До ветеранів-афганців та членів їх сімей з теплими та щирими словами подяки звернулися заступник голови райдержадміністрації Іван Січак та  міський голова м.Турки Юрій Касюхнич.

Інвалідам, сім’ям загиблих в афганській війні та учасникам бойових дій в Афганістані райдержадміністрацією (розпорядження від 6 лютого 2013 року № 49) надана матеріальна допомога в загальній сумі 7300 грн., районною радою  (розпорядження  від 23 січня 2013 року № 3) – в загальній сумі – 4000 грн. По завершенні вечора-реквієму воїни-афганці організували «бойових сто грам».

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*