15 червня відзначають Всесвітній день вітру

Щороку 15 червня відзначають Всесвітній день вітру.

Збільшення обсягів використання відновлюваних джерел енергії, в тому числі і вітру, в енергетичному балансі регіону підвищує рівень диверсифікації джерел енергоносіїв,що сприяє зміцненню енергетичної незалежності держави. Станом на червень 2019р. у Львівській області експлуатується три промислові вітрові електричні станції загальною потужністю 33,9 МВт.

Багато мешканців області встановлюють невеликі вітрогенератори для забезпечення електроенергією власних домівок. Невеликі вітряки можна побачити в Жовківському, Сокальському, Мостиському та інших районах області.

Управління енергозбереження департаменту паливно-енергетичного комплексу та енергозбереження облдержадміністрації 13 червня 2019р. організовує прес-тур на приватне домогосподарство в с. Ситихів Жовківського району, в якому можна дізнатись як місцевий мешканець для виробництва електричної енергії для власних потреб використовує вітрогенератор потужністю 1 кВт, встановлений на щоглі висотою 12м., та  вісім полікристалічних  сонячних панелей потужністю 250 Вт кожна. Для виробництва теплової енергії для опалення будинку  використовується  твердопаливний  котел, який працює на біопаливі (дровах), а для гарячого водопостачання  –  геліоколектор.

Метою прес-туру «Приватний вітер» є підвищення розуміння суспільства потенціалу та позитивних ефектів, які дає широкомасштабне використання відновлюваних джерел енергії.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*