15-17 червня 2018 року буде проводитись Молодіжний фестиваль «Зашків»

Без названия

15-17 червня 2018 року буде проводитись Молодіжний фестиваль «Зашків», який відбудеться у селі Зашків Жовківського району Львівської області. Даний захід проходить у рамках святкування Дня молоді та приурочений до 127-ї річниці від дня народження полковника Євгена Коновальця.

Фестиваль, який вже став традиційним, проводиться у такому форматі уже одинадцятий рік поспіль, має на меті виховання української молоді у дусі національних традицій, духовності та патріотизму, формування свідомої громадянської позиції, створення умов для самореалізації молоді, заохочує до налагодження дружніх відносин між молодіжними лідерами з усіх областей України. Молодіжні громадські організації Львівщини були ініціаторами та засновниками фестивалю. У різні роки на святі збиралось від трьох до десяти тисяч молоді з України та інших країн.

Контактна особа – Ковальський Андрій (директор Львівського обласного молодіжного центру) тел..(067) 7237639.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*