14 млн грн – на розвиток дорожньої інфраструктури

25 жовтня під час сесії Львівської обласної ради, депутати проголосували за внесення змін до обласних програм. Відтак 14 млн гривень скерували на розвиток дорожньої інфраструктури.

«Додатковими 14 млн грн до попередньої суми в розмірі 196,5 млн грн дофінансовано обласну програму ремонту доріг. Ці кошти в першу чергу будуть спрямовані на дофінансування існуючих ділянок доріг, які ми ремонтуємо зараз і по факту вже виконаних робіт, які ми перевиконали по певних ділянках робіт. Ми напрацьовуємо всю інформацію, збираємо від кожного підрядника, всі ці матеріали аналізуємо і на черговому засіданні комісії ми представимо перелік доріг, які ми пропонуємо, щоб профінансувати на ці 14 млн гривень», – зазначив в.о. директора департаменту дорожнього господарства, транспорту та зв’язку Львівської ОДА Роман Кокотайло.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*