12 серпня для громад відбудеться онлайн-семінар щодо зміни у плануванні та використанні земель

Департамент агропромислового розвитку Львівської облдержадміністрації інформує про те, що 12 серпня відбудеться авторський семінар для громад на тему: «Зміни у плануванні та використанні земель: до чого слід готуватись».

Даний захід відбудеться в режимі онлайн та розпочнеться об 11:00 год.

На порядку денному заплановано розгляд наступних питань:

  • Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо планування використання земель» від 17.06.2020 № 771-IX – основні моменти.
  • Ризики впровадження деяких нововведень для громад.
  • Як підготуватись громаді до запровадження Закону № 711 та зберегти контроль над ситуацією.

Онлайн-семінар буде цікавий для голів, заступників, землевпорядників, юристів та спеціалістів з розвитку місцевих громад, де лектором виступить Кальніченко Алла Георгіївна, директорка ТОВ «Експертний Центр Права», експерт із земельного та суміжних прав.

Вхід вільний для вищеперелічених за умови попередньої реєстрації за посиланням: https://expertprava.com.ua/seminar.

«Впровадження норм Закону № 711 дозволить забезпечити сталий розвиток територій з урахуванням державних, громадських та приватних інтересів, гарантуватиме ефективне використання та охорону всіх земель у межах території ОТГ, позволить задовольняти земельні потреби своїх громадян та залучати інвесторів. Тому, прошу представників місцевих рад активно долучитися до онлайн-семінару задля посилення правової спроможності громад», – зазначила директорка департамент Юлія Шопська.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*