“1,2 мільйона мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями, це вияв довіри до нашої медицини”, – Ірина Микичак

Поштовхом до підписання угод із Національною службою здоров’я стало перетворення обласних медзакладів у комунальні некомерційні  підприємства.

Про це зазначила під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак.

“Те, що сьогодні 1,2 мільйона мешканців Львівщини підписали декларації з лікарями, насправді це є виявом довіри до нашої сімейної медицини. Ми інколи у нашому товаристві часто жартуємо, що це є своєрідними медичними виборами. Люди обирають тих лікарів, яким довіряють. У нас вже є багато таких лікарів, які мають більше 2000 підписаних декларацій”, – зазначила Ірина Микичак..

Також Ірина Микичак підкреслила, що високий відсоток договорів з Нацслужбою здоров’я підписали не лише у містах обласного значення, але й у сільських місцевостях.

“Мене тішить, що не лише Львів та міста обласного значення мають високий відсоток підписання декларацій. Сьогодні з 38 закладів охорони здоров’я комунальної і приватної власності, які підписали договори з Нацслужбою здоров’я, 11 – це заклади, що розташовані у Львові. Інші – це міська лікарня міста Славська, Гніздичівська сільська лікарська амбулаторія, яка у першій хвилі підписала договір, це Борислав, Самбірський, Жовківський, Кам’янка-Бузький райони”, – наголосила Ірина Микичак.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*