Літнє оздоровлення та відпочинок дітей на Турківщині

 

Заступник голови райдержадміністрації Іван Січак провів нараду з представниками відділу освіти райдержадміністрації, фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності, районного центру соціальних служб для сім’ї,  дітей та молоді, служби у справах дітей райдержадміністрації, з питань оздоровлення дітей у 2013 році.  На нараді Іван Січак наголосив на реалізації Нових соціальних ініціатив Президента України “Діти – майбутнє України”  в частині розвитку і оздоровлення обдарованих дітей.  З присутніми обговорено питання забезпечення організації якісного, повноцінного оздоровлення та відпочинку дітей влітку. Рекомендовано керівникам структурних підрозділів райдержадміністрації сформувати списки дітей, в тому числі пільгових категорій, які мають бажання оздоровитися в 2013 році та залучити до даного переліку обдарованих дітей, які беруть участь в аматорських колективах, творчих конкурсах, шкільних олімпіадах та спортивних змаганнях.

У 2013 році в Турківському районі заплановано охопити оздоровленням та відпочинком 3860 дитини в дитячих закладах різних типів, з них 3766 дітей шкільного віку – у пришкільних таборах, в тому числі 49 дітей сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, 2200 дітей з багатодітних та малозабезпечених сімей, 215 талановитих та обдарованих дітей та інші. На підготовку та проведення оздоровчої кампанії передбачено 503 тис. грн.

Послуги з оздоровлення та відпочинку дітей надають табори, розташовані в усіх областях України, включаючи Львівську область.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*