11 серпня – граничний термін подання квартальної звітності 1-ДФ

загруженное (3)Турківське відділення Самбірської ОДПІ  нагадує, що розрахунок за формою 1-ДФ подається до податкової інспекції суб’єктами господарювання, які є податковими агентами.

При поданні звітності в електронному вигляді потрібно користуватися цифровим підписом.

Форма 1-ДФ подається до податкової інспекції протягом 40 календарних днів після закінчення звітного періоду. Якщо останній день подання припадає на вихідний або святковий день, тоді термін подання переноситься на перший робочий день, що настає за таким вихідним або святковим днем.

Отже, граничним строком подання звітності 1-ДФ за ІІ квартал 2014 року є 11 серпня 2014 року.

Податковий агент несе відповідальність за неподання, несвоєчасне подання, подання з недостовірними даними або з помилками розрахунку за формою 1-ДФ.

Відповідно до п.119.2 ст. 119 Податкового кодексу за вказані порушення передбачена відповідальність у вигляді штрафу у розмірі 510 грн. За аналогічне порушення на протязі року штраф збільшується до 1020 гривень.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*