Нарада з працівниками народних домів


29 травня  2013 року в приміщенні Турківської дитячої музичної школи була проведена нарада з працівниками народних домів району. Нараду проводив начальник відділу культури і туризму Турківської райдержадміністрації Володимир Кузьмин. У нараді також взяли участь заступник голови Турківської райдержадміністрації  Іван Січак, директор районного народного дому Петро Косачевич, методисти районного народного дому, кореспондент газети «Бойківщина» Володимир Бабич.

Розпочалася нарада з вітальних слів для працівників культури з їх професійним святом. З привітальним словом виступив Іван Січак та Володимир Кузьмин. На нараду були запрошені ветерани культури, які були відзначені грамотами за  вагомий внесок у розвиток культури  України.

Продовжувалась нарада по питаннях  підготовки закладів культури до опалювального сезону 2013/14рр., здача платних послуг,  про прибирання територій та розташованих на них об’єктів культурного значення.

Методисти районного народного дому ознайомили присутніх з графіком проведення огляду по вокальному жанру та художнього слова. Директор районного народного дому Петро  Косачевич  проінформував  працівників клубних заходів про проведення заходів на червень місяць.

За підсумками наради  Володимир Кузьмин  наголосив на виконання поставлених перед ними завдань, дотримання трудового розпорядку та виконання розпорядження голови районної державної адміністрації з питань підготовки закладів культури до опалювального сезону 2013/14роки.

 

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*