27550

Президент України Віктор Янукович наголошує на необхідності створення дієвої системи екологічно безпечного поводження з відходами.

«Вимагаю системного підходу до вирішення цих питань, ефективної координації на державному рівні та прийняття дієвих управлінських рішень для попередження і нейтралізації загроз національній безпеці в екологічній сфері», – заявив Глава держави на засіданні Ради національної безпеки і оборони.

Віктор Янукович зазначив, що сьогодні процеси формування й реалізації державної політики в цій галузі розбалансовані, а інфраструктура поводження з відходами має вкрай низький рівень розвитку.

«Внаслідок цього в Україні відбувається стрімке та практично неконтрольоване зростання обсягів накопичення промислових і побутових відходів. Це негативно позначається на екології та загрожує здоров’ю громадян», – підкреслив Глава держави.

На його переконання, підвищення ефективності державного регулювання у сфері поводження з відходами має забезпечити раціональне використання природних ресурсів та підвищити рівень екологічної безпеки.

«Успішне розв’язання проблеми поводження з відходами є передумовою ефективного соціально-економічного розвитку держави», – наголосив Президент.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*