Готовність поштових відділень у наданні адміністративних послуг

Сьогодні  голова районної державної адміністрації Володимир Гребенюк побував з робочим візитом у Яворівській сільській раді, зустрівся із сільським головою та працівниками сільської ради.
На території Яворівської сільської ради функціонує поштове відділення, яке увійшло до списку з  надання  адміністративних послуг населенню. Володимир Гребенюк разом із сільським головою проінспектував роботу цього закладу, поцікавився їх роботою, вислухав кожного прохання та побажання.

Також голова вказав, що доцільно добавити ще один стенд, на якому в подальшому можна розмістити інформаційний матеріал по наданню  послуг для мешканців села. Загалом роботою цього закладу голова райдержадміністрації залишився задоволеним, проте свої зауваження та застереження все ж таки зробив працівникам.
Поцікавився Володимир Гребенюк з ходом облаштування приміщення для  соціального працівника та проведення ремонтних робіт.
Не залишив поза увагою очільник району і місцеву лікарську амбулаторію та сільський клуб.

Особливу увагу під час свого візиту звернув на обкошування доріг на території сільради, впорядкування прилеглих територій та очищення придорожніх смуг.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*