16 квітня у приміщенні центру зайнятості була проведена презентація компанії «Ядзакі Україна», яка знаходиться на території Ужгородського району. Компанія виготовляє джгути для одного з лідерів у галузі машинобудування-корпорації «Фольксваген». Підприємство отримало нове замовлення і для запуску проекту необхідно додатково прийняти на роботу 200-250 працівників.

На семінарі були присутні більше 40 осіб шукачів роботи. Представники компанії ознайомили присутніх з умовами роботи, проживання, оплатою праці, харчуванням. Компанія піклується про здоров’ясвоїх працівників, для яких забезпечує медичне страхування. Під час проведення семінару присутні задавали багато питань, що стосуються норми виробітку, доїзду до місця праці, умов роботи жінок, які мають дітей та ін., на які були дані вичерпні відповіді.

15 осіб, які виявили бажання працювати в компанії «Ядзакі Україна» заповнили індивідуальну анкету і пройшли відповідний тест на здатність до роботи. У понеділок 22.04.2013 автобус компанії забере цих людей на роботу, де вони будуть проходити два тижні навчання і отримають базову підготовку для роботи на виробництві.

>

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*