10 рекордів Європи та 7 рекордів світу – українська паралімпійська збірна з плавання тріумфувала на ЧЄ

На чемпіонаті Європи з плавання серед спортсменів з інвалідністю у місті Фуншал (Португалія) українські плавці завоювали 110 медалей, з яких 45 золотих, 34 срібних та 31 бронзова нагорода. Представники України також встановили 10 рекордів Європи та 7 рекордів світу і виявилися лідерами змагань. Із відзнаками повернулися і двоє представників Львівщини.

Про це повідомила заступник начальника управління фізичної культури та спорту Львівської облдержадміністрації  Оксана Вацеба.

За словами Оксани Вацеби, із 45 спортсменів національної збірної України на чемпіонаті  – аж 35 повернулися із медалями, зокрема 16 із них – мультимедалістами.

У складі паралімпійської збірної команди України успішно виступили  й двоє представників Львівщини – Мар’ян Квасниця та Марина Стабровська. Зокрема Мар’ян Квасниця у класі S7 (серед спортсменів з ураженням опорно-рухового апарату) виборов “бронзу” на дистанції 400 м вільним стилем та  посів 4 місце на дистанції 100 м на спині, 5 місце – 100 вільним стилем, 6 місце – 50 батерфляй. А Марина Стабровська у класі S1 (серед спортсменів з ураженням зору) посіла 5 місце на дистанції 50 м вільним стилем, 6 місце – 100 м на спині, 9 місце – 100 м брас.

Зазначимо, тренує вихованців львівської ДЮСШІ “Галичина” Заслужений тренер України Олена Сальнікова.

До слова, участь у чемпіонаті взяли 450 спортсменів з 51 країни світу.

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*