1 квітня – Міжнародний День птахів

Міжнародний день птахів (International Birds Day) не випадково відзначають саме в квітні в межах програми ЮНЕСКО «Людина і біосфера», адже 1 квітня 1906 року підписали Міжнародну конвенцію з охорони птахів. День птахів – це час повернення пернатих з вирію.

Вперше цей день як масове дитяче свято стали проводити в Сполучених Штатах Америки. Організатором був вчитель з містечка в штаті Пенсільванія. Незабаром його підтримала одна з популярних газет «Пітсбурзька телеграфна хроніка», що почала популяризацію Дня птахів.

Мета цієї акції – звернути увагу людства на проблеми збереження пташиного світу, адже вони стосуються всіх країн і континентів.

Як повідомили у департаменті екології та природних ресурсів Львівської ОДА, птахи живуть на планеті понад 150 мільйонів років, і немає на Землі такого куточка, де б їх не було, їхній зовнішній вигляд є досить різноманітним і способи життя відрізняються.

За даними IOC World Bird List, науці відомо 10 672 видів нині живих птахів (всього 20 344 підвидів), а також 156 видів в даний час знаходяться під загрозою вимирання.

 

Вы можите оставить комментарий, или поставить трэкбек со своего сайта.

Написать комментарий

XHTML: Вы можете использовать эти теги: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>

*