Енергозбереження

Інформуємо, що згідно з постановою Кабінету Міністрів України від 12.08.2015 року №614 «Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження» малозабезпечені верстви населення – отримувачі субсидій можуть скористатися Державною програмою з енергоефективності та отримати компенсацію:

  • 70% суми кредиту для придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу та електроенергії (крім електричного теплоакумуляційного обігріву та гарячого водопостачання) та відповідного додаткового обладнання, але не більш як 12 000 гривень за одним кредитним договором;
  • 70% суми кредиту для придбання енергоефективногообладнання та/або матеріалів але не більш як 14 000 гривень за одним кредитним договором.

Реалізацію механізму підтримки населення у здійсненні енергоощадних заходів у Львівській області здійснюють АТ «Ощадбанк» та АБ «Укргазбанк».

Консультацію про порядок отримання компенсації за кредитами, отриманими на придбання  енергоефективного обладнання та матеріалів можна отримати у Державному агентстві з енергоефективності та енергозбереження України, зателефонувавши в Call-центр за тел.: (044) 296-71-60, 559-24-95, 292-32-57.

 

4-5 березня 2015 року в приміщенні Львівської торгово-промислової палати (м. Львів, Стрийський парк, 14) за підтримки Німецько-українського проекту у сфері бізнесу відбудеться Форум енергоощадності. В рамках Форуму проходитиме науково-практична конференція “Енергоефективність-Екологія-Комфорт”.

Тематичні розділи конференції:

– інноваційні технології створення комфортного житла,

– будинок”0” енергії: технології та матеріали,

– опалення та кліматизація,

– водопостачання та водовідведення,

– сучасні технології очищення води,

– електропостачання та освітлення,

– енергозбереження, альтернативна та відновлювальна енергетика,

– екобудівництво,

– фінансові інструменти для реалізації проектів з енерго- та ресурсозбереження.

Детальна інформація щодо проведення Форуму розміщена на сайті: www.lcci.com.uaТелефон для довідок:+38 032 295 01 59 – Львівська торгово-промислова палата.

 УРЯД ЗАТВЕРДИВ МЕХАНІЗМ СТИМУЛЮВАННЯ НАСЕЛЕННЯ ДО ВПРОВАДЖЕННЯ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНИХ ЗАХОДІВ

Департамент економічного розвитку, торгівлі та промисловості ОДА повідомляє, що згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від  1 жовтня 2014 року №491 “Про внесення змін до Порядку використання коштів, передбачених в державному бюджеті для здійснення заходів щодо ефективного використання енергетичних ресурсів та енергозбереження” (надалі — Постанова) впроваджено механізм стимулювання населення до впровадження енергоефективних заходів шляхом відшкодування з державного бюджету частини тіла кредиту, залученого на придбання котлів з використанням будь-яких видів палива та енергії (за винятком природного газу).

 Ощадбанк зігріває

Умови одержання теплого кредиту

 

На виконання розпорядження голови облдержадміністрації від 13.06.2012 №372/0/5-12, головне управління економіки та промислової політики облдержадміністрації в рамках Програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2010-2015 роки з 15 червня 2012 року оголошує конкурс мікропроектів, спрямованих на реконструкцію та технічне переоснащення об’єктів бюджетної інфраструктури з метою підвищення енергоощадності.
Заявки на участь в конкурсі заповнюються відповідно до встановленої форми та подаються в головне управління економіки та промислової політики облдержадміністраці у відділ економіки енергоощадності (каб. № 436, м. Львів, вул. Винниченка, 18) до 25 червня 2012 року.
У разі виникнення запитань звертайтесь у відділ економіки  енергоощадності за телефоном  2999147.